השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


  ניקוי יבש תל אביב

  תל אביב ותושביה זקוקים לעתים לשירותי ניקוי יבש תל אביב. העיקרון של ניקוי יבש הוא פשוט : 

  שימוש בחומר כימי אשר ממס את הלכלוך מן הבגדים ומחזיר אותם נקיים. הבגדים מוכנסים לתוך מתקן אשר מזכיר מכונת כביסה תעשייתית, למתקן מוזרם החומר הכימי – כאשר בגמר הניקוי החומר נשטף מן הבגד והוא חוזר נקי ומצוחצח. ניקוי מסוג זה הוא יסודי ויעיל יותר, כאשר ישנם סוגי בדים מסוימים שניתן לטפל בהם רק בניקוי יבש. החיסרון של השיטה הוא בכך שמדובר בשימוש בחומרים כימיים אשר פוגעים הן בסביבה והן בבגד, זאת בלי לדבר על הריח הלא נעים הנשאר על הבגדים כתוצאה משימוש בכימיקלים.

  ניקוי יבש תל אביב – מהי האלטרנטיבה ?

  המודעות הסביבתית והשיחה על קיום בר קיימא מובילה חוקרים רבים למצוא שיטות מתקדמות אשר זונחות את השימוש בכימיקלים ומשתמשות בטכנולוגיה על מנת להשיג תוצאות טובות יותר במינימום נזק.

  כשהדבר נוגע לניקוי יבש ברמת גן, תוכלו לפנות ל"אוקיינוס" אשר מתמחים בניקוי יבש בשיטה אקולוגית ירוקה וחדשה בשם Green Earth. שיטה זו הרשומה בפטנט מבוססת על ממס סיליקון אשר בשילוב עם מספר חומרים נוספים מצליח למוסס רק את הלכלוך אשר נמצא על הבגד, בלי לפגוע בסיבים הנקיים. הדבר מאפשר לבגד לשמור על חוזקו לאורך זמן וגם לצאת נקי ורענן.

  אי שימוש בכימיקלים הופך את התהליך לבריא יותר הן לבגדים והן לסביבה. בנוסף אתם יכולים לשכוח מן הריח הלא נעים המלווה ניקוי יבש סטנדרטי – בשיטת Green Earth הבגדים חוזרים עם ריח נהדר.

  ניקוי יבש תל אביב השוואת מחירים

  עם ניקוי יבש תל אביב מובילים את הבדים לניצחון

  יש לנו מספר דרכים לטפל בכל בד ובד, החל מהבדים הגסים ביותר המשמשים לעבודה ועד הבדים המיוחדים והעדינים ביותר. כל בגד מקבל את הטיפול המקצועי והנכון הודות לשנים ארוכות של ניסיון ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. אנו לא רק מנקים את הבגדים אלא יכולים גם להוסיף להם שכבות הגנה מיוחדות למניעת קיפול, איטום למים והתמודדות מול עש וקרדית האבק.

  פנו אלינו כעת ונשמח להוביל את הבדים שלכם לניצחון על הכתמים.

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים רלוונטיים נוספים:

   מכבסות רמת גן

   מכבסות רמת גן והסביבה מציעות מגוון שירותים לכל לקוח בהתאם לגודל המקום ורמת הטכנולוגיה הקיימת. מובן כי לא כל מכבסה(...)
   המשך קריאה

   מכבסה ברמת גן בורסה

   העיר רמת גן אשר ממוקמת מזרחית לתל אביב מאוכלסת בסוגים שונים של אנשים. חלקם בעלי דירה מבוגרים שגרים בעיר שנים(...)
   המשך קריאה

   ניקוי יבש מקצועי בתל אביב 

   תל אביב היא עיר שיש בה רמת לחות גבוהה בעיקר בימי הקיץ, וזאת בשל הקרבה לים. כל מי שמטייל בעיר(...)
   המשך קריאה
   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני