השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


  מכבסה תל אביב

  כל מקום בו גרים אנשים הוא מקום בו זקוקים לשירותי ניקוי בגדים. כשמדובר בשירותי מכבסה תל אביב היא אחת הערים שהכי זקוקות לשירותים מסוג זה בשל כמות האנשים המתגוררת שם. השילוב עם העובדה כי מדובר בכמות רבה של צעירים אשר נוהגים להשקיע בלבוש שלהם גורמת לכך ששירותי כביסה וניקוי מתקדמים הם בעלי דרישה הולכת וגוברת. המודעות לסביבה של הציבור במרכז היא גבוהה לכן גם יש דרישה לבצע תהליכי ניקוי בעלי אופי ירוק ואקולוגי – בייחוד כשהדבר נוגע לניקוי יבש. ניקוי מסוג זה כולל לרוב שימוש בחומרים פטרוכימיים הרעילים לסביבה, אך יש גם פתרון אחר.

  מכבסה תל אביב – הפתרון הירוק

  פתרון ירוק ואקולוגי בתחום הניקוי היבש אשר פותח בארצות הברית מתחיל לתפוס תאוצה גם בארץ. המודל הבינלאומי הנקרא Green Earth Cleaning משתמש בסיליקון טבעי לניקוי הבגדים, ללא שימוש בחומרים הכימיים המזהמים המוכרים מעולם הניקוי היבש. פטנט זה מאפשר להמס את החומרים שדורשים המסה בלי להמס את החומרים שדורשים הגנה. במילים אחרות – הבגדים שלכם חוזרים נקיים יותר ובעלי מראה בריא יותר. 

  העובדה כי מדובר בתהליך נקי השומר על איכות הסביבה כפי שהוא שומר על הבגדים הופכת אותו לאלטרנטיבה הטובה ביותר לניקוי יבש סטנדרטי. ניקוי יבש בשיטת Green Earth כמו גם שירותי ניקוי מתקדמים אחרים תוכלו למצוא ב"אוקיינוס".

  מכבסה תל אביב

  אוקיינוס של רעיונות – מכבסה מובילה בתל אביב

  לנו ב"אוקיינוס" יש אינספור רעיונות כיצד לטפל בבגד שלך. ניתן למרוח אותו בחומר מיוחד המונע ממנו להתקפל ושומר עליו ישר במהלך היום, ניתן לחזק אותו בחומר דוחה עש וקרדית האבק, ניתן לאטום אותו למים לקראת תקופת החורף ועבור הבדים העדינים ניתן לבצע הליך ניקוי מיוחד אשר ישמור על תקינות הבגד וייתן לו מראה רענן. מכבסה בתל אביב – שירותי הניקוי שלנו מתבצעים עם שליח עד הבית כך שלא תצטרכו להתאמץ כלל.

  פנו אלינו כעת ונשמח לספר לכם על הרעיונות שלנו.

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים רלוונטיים נוספים:

   מכבסות רמת גן

   מכבסות רמת גן והסביבה מציעות מגוון שירותים לכל לקוח בהתאם לגודל המקום ורמת הטכנולוגיה הקיימת. מובן כי לא כל מכבסה(...)
   המשך קריאה

   מכבסה ברמת גן בורסה

   העיר רמת גן אשר ממוקמת מזרחית לתל אביב מאוכלסת בסוגים שונים של אנשים. חלקם בעלי דירה מבוגרים שגרים בעיר שנים(...)
   המשך קריאה

   מכבסות ברמת גן ביאליק

   ישראל ברוכת השמש צריכה להתמודד לא פעם עם פגעי מזג האוויר. אבק, שרב, קרני שמש לוהטות וסופות חול הם רק(...)
   המשך קריאה
   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני