השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


  מכבסה בתל אביב

  ככה זה כשחיים בעיר הגדולה, לפעמים לא נשאר אפילו זמן לכביסה. ההתרוצצות האינסופית בין עבודות לסידורים משאירה אותנו חסרי כוחות להתעסק עם הכביסה, כך שהגיע הזמן למצוא מכבסה בתל אביב. המכבסה היא לא רק מקום אשר יכבס את בגדיכם במידה ואתם לא מוצאים לכך זמן או סתם מתעצלים – המכבסה לרוב מציעה עוד מגוון של טיפולים שניתן לעשות לבגדים ולבדים, טיפולים אשר רק מומחים מסוגלים לעשות. אם בעבר היה מדובר בטיפולים יקרים הרי שהיום, הודות להוזלת חומרי הגלם והטכנולוגיות החדשות, טיפולי הבדים הינם נוחים לכל כיס ומשרתים מגוון מטרות.

  מכבסה בתל אביב – בית מחסה לבגדים

  במרוצת השנים הבגדים שלנו עוברים לא מעט "התעללות" הן בשל מפגעים סביבתיים, מזג האוויר או חרקים למיניהם. הבד ממנו מורכב הבגד מאבד אט אט את החיוניות שלו אך זה לא אומר שהמצב חייב להישאר כך.

  אם אתם עומדים בפני אירוע חשוב ורוצים להחיות את בגדיכם, אם אתם עומדים בפני טיול שדורש מהבגדים עמידות מיוחדת, או שסתם ברצונכם לטפל בכתמים שלא יורדים – פנו למומחים של אוקיינוס.

  אוקיינוס – מומחים בניקוי ב(ג)דים מספקים מגוון שירותי כביסה וטיפולי בדים מתקדמים לתושבי המרכז אשר רוצים לבצע:

  • ניקוי יבש
  • הסרת כתמים
  • החייאת והלבנת בגדים
  • איטום נגד מים
  • טיפול נגד עש וקרדית האבק
  • טיפול בבדים עדינים
  • גיהוץ
  • ועוד

                                                                                                        מכבסה בתל אביב משלוחים מכבסה בתל אביב מחירים

  במכבסה בתל אביב מכבסים גם לעסקים

  הציוד המודרני והמשודרג של "אוקיינוס" מאפשר לנו להציע מגוון שירותים עבור עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. נוכל לבצע שירותי ניקוי עבור בגדי עבודה כולל בגדים מסוגים מיוחדים, ניקוי יבש, שירות קונסיירג' עם נקודת איסוף מסירה בתוך החברה בתעריף מוזל ועוד.

  את כל אלה תוכלו לקבל לצד לוגיסטיקה יעילה כמו גם מערכות מתקדמות שנעמיד לרשותכם כמו מערכת מעקב, בקרת עלויות, נתונים סטטיסטיים, דיווח ועוד.

  בין אם הנך לקוח פרטי או עסקי אנו נדאג כי תקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר בעולם הב(ג)דים. מכבסה תל אביב שומרת על הבגדים והן על סביבה ירוקה. חייגו עכשיו להזמין את שירותנו.

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   מאמרים רלוונטיים נוספים:

   פיתוח החדשנות

   קידום חדשנות אוקיינוס תגברה לאחרונה את צוות המחקר והפיתוח שלה על מנת לעודד חדשנות ושיפורים בתוך הקבוצה. עידוד החדשנות, בדיקות ושיפור עצמי,(...)
   המשך קריאה

   מכבסה בשירות עצמי גבעתיים

   הבגדים המצויים אצלנו בארון נחלקים לשני סוגים: בגדי היום יום הפשוטים ובגדי הערב. האחרונים הם בדרך כלל בגדים יקרים, כך(...)
   המשך קריאה

   ניקוי יבש ברמת גן

   ניקוי יבש זהו בעצם ניקוי בגדים אשר נעשה ללא שימוש במים. בגדים מסוימים אסור שיכובסו במעלות גבוהות בגלל סוג הבד,(...)
   המשך קריאה
   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני