השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


  הידע שלנו

  כחלק ממחויבותנו לגישה מקצועית, אנו מעניקים לפרטי הלבוש שלך את הטיפול הטוב ביותר, הכולל חמישה שלבי מומחיות:

  1. אבחון: כאשר אתה משאיר פרטי לבוש או טקסטיל באחת מהחנויות שלנו, אנו בודקים אותם כדי לברר אם קיים כתם ספציפי או שנחוץ תיקון כלשהו. אנו מייעצים בנוגע לטיפולים מתאימים ספציפיים.
  2. מסיר כתמים בשלב טרום-כביסה: בעוד שהניקוי פועל באופן כולל על הבגד כולו, השימוש במסירי כתמים מאפשר למקד את הפעולה באזור מסוים. אוקיינוס בחרה מבחר מוצרים המותאמים ספציפית לסוגים רבים של כתמים, לצבע וכן לטיב הבד המטופל. כתוצאה מכך, מסירי כתמים בשלב טרום-כביסה מאפשרים למטב את תהליך הכביסה והניקוי.
  3. ניקוי או כביסה: על יסוד ניתוח מרובה קריטריונים, אנו קובעים איזה תהליך – ניקוי במים ללא סבון, כביסה או ניקוי יבש – מתאים ביותר לפרטי הלבוש או הטקסטיל לבית שלך. לדוגמה, לפני שבוחרים תהליך ניקוי מסוים, חשוב להתחשב הן בהרכב הבד והן בעיטורים.
  4. גיהוץ: הודות הן לשיטות הספציפיות של אוקיינוס והן לציוד הגיהוץ המקצועי שלנו, אנו שמים דגש מיוחד על החזרת הפריטים מגוהצים כראוי ללא נזק לסיבים או לבד. אנו משפרים בהתמידה את הטכניקות שלנו, לא רק במונחים של איכות שירותי הגיהוץ שלנו, אלא גם במונחים של תנאי עבודה ארגונומיים עבור העובדים שלנו.
  5. בקרת איכות: לאחר הגיהוץ, אנו בודקים את איכות הכביסה או הניקוי, כמו גם את איכות הגיהוץ – הכול בהתאם לסטנדרטים שקבענו. לאחר מכן, כאשר אנו מחזירים לך את הפריט, אנו שמים דגש מיוחד על שביעות רצונך ומזמינים אותך לבדוק את איכות השירות שסיפקנו.

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני