השארת פרטים בקליק אחד

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:


מכבסה רמת גן

הבגדים שלנו יקרים לנו. לאחר שהשקענו בהם את מיטב כספנו אנו רוצים לשמר אותם עד כמה שניתן ולאורך זמן. שירותי הכביסה של ימינו מציעים לכל דורש מגוון אפשרויות לכיבוס וטיפול בבגדים אשר ישמרו על חיוניותם לאורך זמן. שירותי מכבסה רמת גן יספקו לכל דורש את הפתרון המושלם לטיפול בבדים מכל הסוגים, החל מבגדים עם כתמים קשים ועד בדים עדינים שיש לנקות בזהירות. המכבסות השונות מציעות גם שירותי ניקוי יבש עבור בגדים שהוגדרו ככאלה הניתנים לניקוי בצורה זאת בלבד. במהלך הניקוי היבש ישנו שימוש בנוזל שאינו מים, כאשר נוזל זה נועד להסביר את הכתמים והלכלוך שהצטבר.

שירותי מכבסה רמת גן

הבגדים שלנו הם המראה שלנו ושל האופי שלנו, הם הדרך שלנו לתקשר עם הסביבה בלי לומר מילה, לכן חשוב לנו שהם ישדרו את המסר הנכון. בגד אשר נראה מרופט ודהוי עשוי להתקבל לא טוב בפורומים מסוימים. זו הסיבה שאנשים רבים המעוניינים לשמור על בגד מסוים היקר לליבם בוחרים לעשות לו ניקוי יבש.

"אוקיינוס" מציעה שירותי ניקוי יבש מתקדמים בטכנולוגיית GreenEarth – ניקוי בעזרת סיליקון נוזלי במקום בחומרים פטרוכימיים אשר מזיקים לסביבה. הסיליקון בטוח גם למגע אדם. בשל העובד כי מדובר בחומר טבעי, הבגדים לא עוברים תהליך כימי וחוזרים רעננים לא הריח הרע המאפיין ניקוי יבש. בשיטה זו הבגדים לא דוהים והבדים הלבנים לא הופכים לאפורים כפי שקורה בניקוי יבש רגיל.

מכבסה רמת גן – טכנולוגיות ניקוי מתקדמות

"אוקיינוס – מומחים בניקוי ב(ג)דים" מאמינה בגישה ירוקה המבוססת על חדשנות וקידמה. שיטות הניקוי שלנו שומרת בצורה מושלמת הן על בגדיך והן על הסביבה. אוקיינוס מצוידים במכשור חדשני ושיטות מתקדמות המאפשרות לבצע כל טיפול לבגד, החל מהגנה מפני מים ועש, חומרים למניעת קיפול הבגד, הלבנת בגדים ועוד. לא משנה אם יש לך מעיל עור, זמש, מכנס אלגנטי או סריג מבד עדין – מכבסה ברמת גן תחזיר את הבגד לקדמותו – צור עמנו קשר והשליח בדרך אליך.

       מכבסה רמת גן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים רלוונטיים נוספים:

פיתוח החדשנות

קידום חדשנות אוקיינוס תגברה לאחרונה את צוות המחקר והפיתוח שלה על מנת לעודד חדשנות ושיפורים בתוך הקבוצה. עידוד החדשנות, בדיקות ושיפור עצמי,(...)
המשך קריאה

מכבסה תל אביב

כל מקום בו גרים אנשים הוא מקום בו זקוקים לשירותי ניקוי בגדים. כשמדובר בשירותי מכבסה תל אביב היא אחת הערים(...)
המשך קריאה

מכבסה בשירות עצמי גבעתיים

הבגדים המצויים אצלנו בארון נחלקים לשני סוגים: בגדי היום יום הפשוטים ובגדי הערב. האחרונים הם בדרך כלל בגדים יקרים, כך(...)
המשך קריאה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני